Kapslovna 21. 4. 2024

V neděli jsme se zúčastnily závodů v kapslovně v Praze. Oproti sobotě byla naše výprava četnější. Počasí se také zlepšilo a bylo slunečno.

Od našich nejmladších, Vašíka Klosse, se moc nedařilo, a doběhl na 5. místě z 6 závodníků, ale i přes to si vyběhl 2. vytrvalostní třídu.

Z žáků závodila i Majda Petrmichlová, které se nedařila střelba, ale běžela jako o život a doběhla na 3. místě z 9 závodníků. I přes to, že nesestřelila pět terčů a soupeřky před ní nesestřelily pouze jeden.

Kousek za ní doběhla Nella Štěpánková, která strefila o jeden terč navíc a umístila se na 5. místě.

Jako poslední z žáků vyběhl Vašík Petrmichl, který doběhl na 8. místě.

Jako první z dorostenců od nás byl na trati Hugo Štajer a do cíle doběhl na 3. místě s nejlepší střelbou ze své kategorie.

Za ženy běžela Zuzka Wolfová, které se vůbec nedařila střelba, ale běžecky to utáhla a doběhla na 3. místě.

A nakonec běželi naši junioři: David Kůs, který dlouho nezávodil, ale ukázal, že to nezapomněl, a doběhl na 1. místě, a Jan Klosse, který doběhl hned za ním na 2. místě.

Gratulujeme našim závodníkům a doufáme, že úspěchy budou pokračovat.