Skip to main content

Informace

V úterý 9.1.2018 je první trénink ve škole. Sraz v 17:00 před  školou. Všichni žáci, kteří jezdí zimu si prosím přinesou boty na lyže, musíme na lyžích pro klasiku vyznačit mazací komoru.

O víkendu jsme měli jet závodit a trénovat do Jablonce, ale protože si za prvé na tento závod nikdo nevyjel body a za druhé si majitelka penzionu, kde jsme měli být ubytovaní, zlomila ruku, po vzájemné dohodě s ní jsme nakonec zrušili i případný trénink a tento víkend je pro nás všechny volný – případně k individuálnímu trénování :-))) A kromě jiného se nyní na webu svazu objevila informace, že mají problémy se sněhem a budou pravděpodobně přesouvat závod do Harrachova:-((

Pokud bude o víkendu dobré počasí, využili bychom tento čas k tréninku střelby –  pro všechny – nejen pro ty co jezdí zimu. Bude to s největší pravděpodobností v neděli po obědě, ale poslala bych ještě potvrzovací sms v sobotu dopoledne. Sraz by byl u nás a kdo nebude v určený čas pro zbraň má smůlu a netrénuje.

Jinak další víkendový výjezd je plánovaný na pátek 19.1 2018 do Letohradu. Tam jsou závody v klasice a pokud to bude přímo v Letohradu, asi tam nebudou podmínky pro trénink dorostu bruslením. Momentálně ale sněhové podmínky na místě vypadají na přesunutí někam výš do Orlických hor (na Suchý vrch), kde by asi mohli jezdit i dorostenci. Vzhledem k tomu, že zatím nejsou vyvěšené ani propozice, informace o odjezdu a podmínkách pro tento víkend napíšu později, ale s ohledem na alespoň jeden trénink v klasice před ostrým závodem, pojedeme určitě tak, abychom se v pátek odpoledne zúčastnili oficiálního tréninku. Takže prosím počítejte spíš s polednem ne-li dřív. Každopádně účast všech žáků vítaná právě kvůli klasice……

Jinak připomínám opět podmínky přihlašování. Doodle funguje tak, že když se hlásíte, že jedete, musíte zaškrtat okénka s dny, která jsou vypsaná a řádka zezelená.. Když se pouze zapíšete bez zaškrtání, oznamujete, že nejedete – celá řádka zůstane v tomto případě červená (růžová). Potřebuji ale, aby jste to takhle řešili i pro tu neúčast, dokud nemáte v doodle vyplněný žádný údaj, myslím si, že třeba o akci nevíte a ještě dodatečně vás oslovuji.