Skip to main content

Závody, soustředění, příspěvky, průkazky

Jelikož již máme krásné druhé pololetí školního roku, prosím o zaslání nebo přinesení příspěvků a to ve výši 1200,- Kč. Další část budu vybírat opět v září.

 

Také se množí dotazy na termín soustředění. Počítám s termínem od 13.8.2017(neděle) do 19.8.2017(sobota) jako v posledních letech formou příměstského tábora u nás v Hliništi, vždy ráno sraz, k večeru rozchod. Cena je předběžná jako loni 1700,- Kč, upřesním po spočítání nákladů.

Pokud by se povedlo a začali bychom stavět naši novou klubovnu, mám stejný termín předjednaný s Roverem Praha v Jáchymově na Eduardu. To bylo pobytové soustředění od neděle do neděle, cena by byla cca 3000,- Kč. Děti by jste na místo museli dovézt a odvézt sami.

Rozdám také informace k soustředění a potřebuji vrátit podepsaný souhlas. V hlasování je dotaz, zda se dítě zúčastní a zda se zúčastní, když bude soustředění v Jáchymově. Vyplňte prosím oba odkazy, přihlášení .

Na stránce závodů máte také předběžný kalendář závodů pro letošní letní sezonu. Určitě platí celostátní pohárové závody. Jak to bude s regionálními závody, momentálně ještě řešíme, protože se na svazu rozhodují nějak změnit pravidla pro bodování a postupy na celostátní závody a kalendář možná bude ještě upravený.

Dětem také rozdám obvyklé průkazky, kam potřebuji potvrdit lékařskou prohlídku, samozřejmě všechny vrátit do začátku závodů tedy na počátku dubna.